Nowe mieszkania deweloperskie w Czechowicach-Dziedzicach

2 października 2021 635

Artykuł sponsorowany

Podbeskidzie to jeden z najbardziej atrakcyjnych rejonów w Polsce - niska stopa bezrobocia, liczne atrakcje i bliska obecność gór zachęca wiele osób do wyboru tej części Polski jako nowego miejsca zamieszkania. Odpowiedzią na te potrzeby są nowe mieszkania deweloperskie powstające w Czechowicach-Dziedzicach.Czechowice nowe mieszkania. Manhattan Residence.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych inwestycji na mapie Czechowic-Dziedzic są apartamenty Manhattan Residence, które powstają w samym centrum miasta przy ulicy Dolnej. Dzięki świetnej lokalizacji, mieszkańcy nowego apartamentowca będą mieli doskonałą okazję do korzystania z wydarzeń kulturalnych i sportowych miasta oraz łatwy dostęp do ośrodków edukacji czy zdrowia. Manhattan Residence to inwestycja realizowana z myślą o osobach bardziej wymagających, którzy cenią sobie życie w mieście, wygodę oraz przestrzeń. Dwie windy oraz szerokie klatki schodowe to komfort dla rodziców małych dzieci, ale także osób starszych lub niepełnosprawnych. Duża różnorodność mieszkań pod kątem powierzchni i układu pomieszczeń sprawią, że przyszli mieszkańcy z pewnością znajdą idealne mieszkanie skrojone na własne potrzeby. Dla osób, które posiadają samochód, do dyspozycji mieszkańców jest podziemny garaż, który pozwoli bezpiecznie i wygodnie przechowywać samochód w ocieplanym pomieszczeniu.

Apartamenty Czechowice-Dziedzice. Osiedle Słoneczne Przedmieście.

Deweloper z Czechowic-Dziedzic EKO BUD DOM jednocześnie zarządza inną inwestycją, która ma sprostać wymaganiom osób, które chcą posiadać własny ogród i bardziej cenią sobie życie na obrzeżach miasta. Kameralne osiedle Słoneczne Przedmieście to kompleks nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z dostępem do własnego ogródka. Deweloper, który ma już doświadczenie w tworzeniu domów w myśl eko technologii, tym razem także zdecydował się zastosować rozwiązania, które pozwalają odzyskać energię. Panele fotowoltaiczne, ekologiczny dwufunkcyjny piec gazowy, podłogowe ogrzewanie i klimatyzację to nowoczesne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają życie i zmniejszają miesięczne koszta utrzymania domu, są także rozwiązaniem dla środowiska. Domy wchodzące w skład nowo powstającego osiedla Słoneczne Przedmieście to świetna propozycja dla rodzin, którzy chcieliby posiadać niewielki ogródek, lecz nie wyobrażają sobie spędzać całego swojego czasu wolnego na opiece nad domem i ogrodem. Dla takich rodzin, osiedle domów jednorodzinnych to doskonała alternatywa!

Na mapie Czechowic-Dziedzic powstają dwie nowe, warte uwagi inwestycje i jesteśmy pewni, że firma deweloperska Eko Bud Dom nie powiedziała w tej kwestii ostatniego słowa...