[ZDJĘCIA] Ekipa OSP Komorowice Śl. znów najlepsza!

5 października 2021 1536

W niedzielę 3 października OSP Komorowice Śląskie zakończyło zmagania w zawodach pt. "Jesień Ratownicza 2021" organizowanych przez FLUO team - Centrum Usług Medycznych w Skoczowie. Możemy pochwalić się kolejnym ogromnym sukcesem.

Jesień Ratownicza 2021 • fot. OSP Komorowice Śląskie, 7 zdjęć


W trakcie zawodów ekipy z całej Polski musiały wdrożyć postępowanie medyczne w różnego rodzaju pozorowanych zdarzeniach medycznych. Były to m.in. osoby poszkodowane w wypadku samochodowym, zadławione dziecko pod opieką pijanej i agresywnej matki, osoba z zawałem na wieży w remizie strażackiej, nieprzytomny paralotniarz wiszący na drzewie, czy też zdarzenie masowe, w którym to poszkodowanych zostało ok. 30 osób wskutek strzelaniny w szkole.

Pierwsza drużyna w składzie: rat.med. Jan Wiatr, rat. Piotr Heller, rat. Łukasz Bogacz i rat. Mariusz Majdak po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo uzyskała trzy puchary za najlepsze wyniki punktowe na poszczególnych zadaniach.

Optymizmem napawa również postawa drugiego zespołu w składzie: rat. Natalia Wątroba, rat. Patryk Kasperek, rat. Kacper Bogacz oraz rat. Filip Olszowy. Pomimo, że nie zajęli miejsca na podium, wielokrotnie byli chwaleni przez sędziujących zadania jako sprawna i obiecująca ekipa.

- Gratulujemy drużynom OSP Bytom - Sucha Góra oraz Maltańska Służba Medyczna Kęty za zajęcie miejsc na podium oraz dziękujemy za zacięta rywalizację. Na koniec chcielibyśmy podziękować Wszystkim Naszym bliskim, sympatykom, rodzinom, Zarządowi OSP, jej członkom za wsparcie i okazaną pomoc przy osiąganiu sukcesów. Tworzymy wszyscy jedną wielką rodzinę pod szyldem OSP Komorowice Śląskie - czytamy na Facebooku OSP Komorowice Śląskie.
adminźródło: OSP Komorowice Śląskie

Komentarze