Wizyta Duszpasterska 2016/2017

27 grudnia 2016 2032

We wtorek 27 grudnia rozpoczyna się wizyta duszpasterska 2016/17. Księża będą chodzić po kolędzie do 14 stycznia.

fot. komorowice.pl


WTOREK - 27.12.2016 r., od godz. 10.00:
1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa
3. Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (81, 81A), Górska
6. Borowików, Muchomorów, Bestwińska 297 - 241 i Dumna

ŚRODA - 28.12.2016 r., od godz. 10.00:
1. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa, Cybernetyków, Gliwicka
2. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 5, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
3. Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
4. Fredry, Gliwicka i Jasna Rola.
5. Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa i Chochołowska
6. Katowicka 210 - 140A oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna

CZWARTEK - 29.12.2016 r., od godz. 10.00:
1. Lekarska, Orna, Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
2. Botaniczna, Opłotek, Aktorów
3. Poligonowa, Biblioteczna, Żołnierska,
4 .Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
5. Młodej Polski, Astronomów, Biedronki
6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59

PIĄTEK- 30.12.2016 r., od godz. 10.00
1. Czechowice - Legionów 245A, Krzywa, Świerkowicka, Wrzosowa, Wilcza, Komorowicka
2. Barkowska 2 - 85 (do p. Banet)
3. Barkowska 88 - 142 (do p. Móll)
4.Barkowska 143 - 202A
5. Barkowska 272 - 202
6. Akademicka 1 - 65

SOBOTA - 31.12.2016 r., od godz. 10.00:
1. Kaletnicza 4 - 23, Światowida,
2. Szwoleżerów, Ułanów
3. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
4. Olimpijska 35 (od ostatniej klatki)

PONIEDZIAŁEK - 02.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
2. Samodzielna od 1, Wajdeloty 8 - 14, Kamieniarzy 3 - 15
3. Daszyńskiego 38 - 78
4. Daszyńskiego 127 - 79
5. Odrowąża (od Daszyńskiego)
6. Inżynierska, Młynówka, Śliska, św. Jana Chrzciciela

WTOREK - 03.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Na Stawach, Ostowa i Groblowa
2. Rybacka, Garncarska i Laurowa
3. Syreny, Czorsztyńska
4. Taksówkarzy i Fizylierów
5. Dusznicka (od 113) i Chłopska,
6. Żeglarska, Trawiasta

ŚRODA - 04.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Lipowska, Świerkowicka i Królewska za „dwupasmówką”, Mazańcowicka od 57 do ronda
2. Mazańcowicka 126A - 103
3. Mazańcowicka 100A - 59
4. Pedagogiczna od 1, Mazańcowicka 52, 54, 58
5. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
6. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)

CZWARTEK - 05.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Bystra 7 - 56A
2. Bystra od końca do 68
3. Za Kuźnią
4. Komorowicka 336 B (od pierwszej klatki)
5. Burzliwa i Kustosza do 24A
6. Kwietniowa i Kustosza pozostała część

SOBOTA - 07.01.2017 r., od godz. 10.00:
1. Królewska od Katowickiej do spotkania z nast. kol.
2. Królewska od „dwupasmówki”, Mistrzowska i Książęca do spotkania z poprz. kol.
3. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
4. Dusznicka 1-47, Boczna
5. Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza i Braterska

NIEDZIELA - 08.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Kirasjerów 10 - 56
2. Kaletnicza 24 - 39
3. Kaletnicza 47 - 85
4. Dragonów 2 - 55

PONIEDZIAŁEK - 09.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Hałcnowska (parzyste od nr 8)
2. Hałcnowska (parzyste nr 162 - 96), Wernyhory
3. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
4. Hałcnowska (159 - 83) oraz Romańska i Odrowąża (od Hałcnowa)
5. Stażystów 38 A

WTOREK - 10.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Komorowicka 334 (od pierwszej klatki)
2. Komorowicka 334 (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
4. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
5. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
6. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)

ŚRODA - 11.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
2. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
3. Daszyńskiego 101 (od początku)
4. Daszyńskiego 101 (od końca)
5. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)
6. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)

CZWARTEK - 12.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Stażystów 36 (od pierwszej)
2. Stażystów 36 (od ostatniej klatki)
3. Komorowicka 185 - 330 i Mazańcowicka 2
4. Komorowicka 305 - 344
5. Komorowicka 172 - 177

PIĄTEK - 13.01.2017 r., od godz. 14.30:
1. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
2. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 38
4. Olimpijska od początku do spotkania z nast. kol.
5. Olimpijska od końca do spotkania z poprz. kol.
6. Czeladnicza (od końca)

SOBOTA - 14.01.2017 r., od godz. 10.00:
1. Drobna 1 - 16
2. Drobna 16A - 20
3. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Jęczmienna, Żeńców,
4. Przyległa, Czereśniowa
adminźródło: parafia św. Jana Chrzciciela

Komentarze