Plan wizyty duszpasterskiej 2017/18 w komorowickiej parafii

23 grudnia 2017 2641

Od 27 grudnia do 20 stycznia księża z parafii w Komorowicach będą odwiedzać domy mieszkańców naszej dzielnicy.

Plan wizyty duszpasterskiej 2017/18 • fot. komorowice.pl


ŚRODA - 27.12.2017 r., od godz. 10.00
  • Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
  • Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa, Podleska 7 i 9
  • Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
  • Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
  • Świtezianki, Samotna, Groszkowa (76, 81, 81A), Górska
  • Borowików, Bestwińska 311 - 233, Muchomorów, Dumna


CZWARTEK - 28.12.2017 r., od godz. 10.00
  • Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa 22, Cybernetyków, Gliwicka 79-5
  • Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 2, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
  • Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
  • Fredry, Gliwicka i Jasna Rola.
  • Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa i Chochołowska
  • Katowicka 210-140A (bez nowych domów: 171 i 175) oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna


PIĄTEK - 29.12.2017 r., od godz. 10.00
  • Lekarska, Orna, Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
  • Botaniczna, Opłotek, Aktorów
  • Biblioteczna, Żołnierska, Poligonowa
  • Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
  • Młodej Polski, Astronomów, Biedronki
  • Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59 a,b,c


SOBOTA- 30.12.2017 r., od godz. 10.00
  • Czechowice - Legionów 245A, Krzywa, Wrzosowa, Zawiła, Wilcza, Świerkowicka 5, Komorowicka
  • Barkowska 2 - 85
  • Barkowska 86 - 142
  • Barkowska 143 - 202A
  • Barkowska 272 - 204
  • Akademicka 1 - 65


WTOREK - 02.01.2018 r., od godz. 14.30:
[url]Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
Samodzielna od 1, Wajdeloty 8 - 14,
Kamieniarzy 1 - 15
Daszyńskiego 22 - 78
Daszyńskiego 127 - 79[/url]

ŚRODA - 03.01.2018 r., od godz. 14.30:
  • Na Stawach, Ostowa i Groblowa
  • Rybacka, Garncarska i Laurowa
  • Syreny, Czorsztyńska
  • Taksówkarzy i Fizylierów


CZWARTEK - 04.01.2018
  • Odrowąża 1-50 (od Daszyńskiego)
  • Lipowska 98, Świerkowicka 57, Królewska za „dwupasmówką” i Mazańcowicka od 57 do ronda
  • Mazańcowicka 126A - 103
  • Mazańcowicka 100A - 59, Poligonowa 8


PIĄTEK - 05.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Dusznicka 113-132 i Chłopska,
  • Bystra od 7 do 31
  • Bystra od 30 do 86
  • Bystra od 90 do 145


SOBOTA - 06.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Kaletnicza 4 - 23, Światowida, Szwoleżerów, Ułanów
  • j.w.
  • Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
  • Olimpijska 35 (od ostatniej klatki)


NIEDZIELA - 07.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Kirasjerów 10 - 56
  • Kaletnicza 52-24A
  • Kaletnicza 47 - 91
  • Dragonów 2 - 55


PONIEDZIAŁEK - 08.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
  • Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)
  • Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
  • Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)


WTOREK - 09.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
  • Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
  • Komorowicka 336 B (od pierwszej klatki)
  • Komorowicka 336 B (od ostatniej klatki)


ŚRODA - 10.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
  • Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
  • Daszyńskiego 101 (od początku)
  • Daszyńskiego 101 (od końca)


CZWARTEK - 11.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Stażystów 36 (od pierwszej)
  • Stażystów 36 (od ostatniej klatki)
  • Stażystów 38
  • Stażystów 38 A


PIĄTEK - 12.01.2018 r., od godz. 14.30
  • Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
  • Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
  • Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)
  • Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)


SOBOTA - 13.01.2018 r., od godz. 10.00
  • Królewska od Katowickiej do spotkania z nast. kol.
  • Królewska od „dwupasmówki”, Mistrzowska i Książęca do spotkania z poprz. kol.
  • Dusznicka 1-47, Boczna 23-27
  • Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza i Braterska


NIEDZIELA - 14.01.2018 od godz. 14.30
  • Inżynierska, Młynówka, Śliska
  • Żeglarska
  • Trawiasta, św. Jana Chrzciciela
  • Pedagogiczna 1-47, Mazańcowicka 48A, 52, 54, 58


PONIEDZIAŁEK - 15.01.2018 od godz. 14.30
  • Hałcnowska (nr parzyste: 8-88)
  • Hałcnowska (nr parzyste: 162 - 96), Wernyhory
  • Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
  • Hałcnowska (159 - 83) oraz Romańska i Odrowąża 93-106 (od Hałcnowa)


WTOREK - 16.01.2018 od godz. 14.30
  • Olimpijska od początku do spotkania z nast. kol.
  • Olimpijska od końca do spotkania z poprz. kol.
  • Burzliwa i Kustosza 2-24A
  • Kwietniowa i Kustosza pozostała część


ŚRODA - 17.01.2018 od godz. 14.30
  • Komorowicka nieparzyste od 131 i parzyste od 172 (obie strony) do wiaduktu
  • Komorowicka; obie strony od wiaduktu: parzyste do 322, nieparzyste do 267, oraz Mazańcowicka 2
  • Komorowicka (od ronda) parzyste: 352-330
  • Komorowicka (od ronda) nieparzyste: 305-277 w tym nowy blok


CZWARTEK 18.01.2018 - od godz. 14.30
  • Za Kuźnią
  • Drobna; domy 1-12 oraz blok 14A
  • Drobna; bloki: 14,16, 16A, 16B
  • Drobna; bloki: 16C, 18, 18A, 18B, 20


PIĄTEK 19.01.2018 - od godz. 14.30
  • Komorowicka 334 (od pierwszej klatki)
  • Komorowicka 334 (od ostatniej klatki)


SOBOTA - 20.01.2018 r., od godz. 10.00
  • Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Dusznicka 176,174, Jęczmienna, Żeńców,
  • Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
  • Przyległa, Czereśniowa
  • Czeladnicza oraz Katowicka 171 i 175 (nowe domy)
adminźródło: parafia św. Jana Chrzciciela

Komentarze