Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

10 września 2018 1759

W niedzielę 9 września około godziny 13.00 w rejonie parku przy kościele doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo na motocykliście i doprowadził do przewrócenia się jednośladu.

Samochód poruszający się ul. Komorowicką od strony pawilonu/poczty w kierunku skrzyżowania z ul. Mazańcowicką nie zatrzymał się w wyznaczonym miejscu, przez co doprowadził swoim wymuszeniem pierwszeństwa do przewrócenia się motocyklisty skręcającego z ul. Mazańcowickiej w lewo - w ul. Komorowicką (droga z pierwszeństwem).

Kierowca samochodu, który wymusił pierwszeństwo, nie zatrzymał się i nie sprawdził stanu motocyklisty, tylko oddalił się z miejsca zdarzenia, skręcając w lewo - w ul. Mazańcowicką.

Sprawa została zgłoszona na policję. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc zidentyfikować sprawcę, proszszone są o kontakt z IV Komisariatem Policji (tel. 33 827 04 00).

Informacje o pojeździe: srebrny Volkswagen Golf IV Kombi (Variant), numer rej. to prawdopodobnie SBI J??51. Informacje o kierowcy: mężczyzna w wieku ok. 60 lat, w okularach, z siwymi włosami.
admin

Komentarze