W niedzielę 7 kwietnia kolejna Akcja Archiwizacja

1 kwietnia 2019 2780

W niedzielę 7 kwietnia w Komorowicach odbędzie się trzecia edycja Akcji Archiwizacji.

ulica Olimpijska i obecny pl. Niemczyka w latach 70. ubiegłego wieku


Dwie pierwsze Akcje Archiwizacje okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzięki uprzejmości mieszkańców, Stowarzyszenie Komorowice pozyskało wiele dokumentów oraz prawie 300 zdjęć, a także sporo kontaktów, opowieści i tropów bardzo cennych do tworzenia monografii Komorowic.

Stowarzyszenie Komorowice apeluje do mieszkańców Komorowic, zarówno tych obecnych, jak i byłych, aby w niedzielę 7 kwietnia przynieśli do siedziby Stowarzyszenia Komorowice (Dom Kultury, ulica Olimpijska 16) zdjęcia i dokumenty związane z Komorowicami. Najciekawsze materiały zostaną opublikowane w kolejnym numerze Magazynu Komorowice, który ukaże się w czerwcu 2019 roku.

Warto wspomnieć, że wszystkie materiały, które zostaną udostępnione przez mieszkańców, po zdigitalizowaniu na miejscu, od razu zostaną zwrócone właścicielom.

Zachęcamy do polubienia strony Stowarzyszenia Komorowice na Facebooku. Ze Stowarzyszeniem Komorowice można kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej stowarzyszenie@komorowice.pl. Pod ten adres można przesyłać również materiały.

admin

Komentarze