Zbiórka pieniędzy na leczenie byłego wiceprezesa

9 czerwca 2019 2174

Andrzej Wysogląd, działacz klubu piłkarskiego z Komorowic i współtwórca Podbeskidzia Bielsko-Biała, potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka funduszy na jego leczenie.

Andrzej Wysogląd (w środku)


Przyjaciele pana Andrzeja, kibice, którzy pamiętają jego wkład w podwaliny klubu, nie opuścili go, gdy znalazł się w potrzebie. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, których wymaga leczenie, rehabilitacja oraz codzienne funkcjonowanie.

- Naszego przyjaciela Andrzeja Wysogląda dotknęła ogromna tragedia - czytamy w informacji na portalu prowadzącym zbiórkę zrzutka.pl.

W wyniku komplikacji po długotrwałym i kosztownym leczeniu choroby serca i układu krążenia (bypassy tętnic) , została mu amputowana noga. Andrzej w obecnej chwili został bez dachu nad głową, opuszczony przez najbliższych i znajduje się w głębokiej depresji.

Przyjaciele i koledzy postanowi pomóc Andrzejowi w znalezieniu lokum i pozyskaniu funduszy na zakup protezy, intensywną rehabilitację i leczenie. Osobną kwestią jest pomoc w codziennym funkcjonowaniu i znalezieniu środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych.

Przypominamy, że Andrzej Wysogląd jest współtwórcą i długoletnim wiceprezesem klubu z Komorowic. W klubie wychował całe pokolenia młodych sportowców, a zwieńczeniem jego pracy było wprowadzenie piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała do II ligi.

LINK DO ZRZUTKI.
admin

Komentarze