Wizyta duszpasterska 2015/16

28 grudnia 2015 2021

W poniedziałek 28 grudnia rozpoczęła się wizyta duszpasterska w Komorowicach. Do 16 stycznia księża będą odwiedzać domy i mieszkania swoich parafian.

fot. komorowice.pl


PONIEDZIAŁEK - 28.12.2015 r., od godz. 10.00:
1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa
3. Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (32, 30, 9), Górska (36, 36A, 38)
5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (81, 81A), Górska, Akacjowa
6. Borowików, Muchomorów, Bestwińska 297 - 233 i Dumna.

WTOREK - 29.12.2015 r., od godz. 10.00:
1. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa, Cybernetyków, Gliwicka, Rakietowa
2. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 5, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
3. Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
4. Fredry, Gliwicka i Jasna Rola.
5. Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa i Chochołowska
6. Katowicka 210 - 140A oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna
7. Czechowice - Legionów 245A, Krzywa, Świerkowicka, Wrzosowa, Wilcza, Komorowicka

ŚRODA - 30.12.2015 r., od godz. 10.00:
1. Lekarska, Orna, Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
2. Botaniczna, Opłotek, Aktorów
3. Poligonowa, Biblioteczna, Żołnierska,
4. Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
5. Młodej Polski, Astronomów, Biedronki
6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59

SOBOTA - 02.01.2016 r., od godz. 10.00:
1. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
2. Barkowska 2 - 85 (do p. Banet)
3. Barkowska 86 - 142 (do p. Móll)
4. Barkowska 143 - 202A
5. Barkowska 272 - 202
6. Akademicka 1 - 65

NIEDZIELA - 03.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Komorowicka 185 - 267, 244 -322 i Mazańcowicka 2
2. Komorowicka 305 - 350
3. Komorowicka 172 - 226, 127 - 177
4. Inżynierska, Młynówka, Śliska, św. Jana Chrzciciela

PONIEDZIAŁEK - 04.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
2. Samodzielna od 1, Wajdeloty 8 - 14,
3. Kamieniarzy 3 - 15
4. Daszyńskiego 22 - 78
5. Daszyńskiego 127 - 79
6. Odrowąża (od Daszyńskiego)

WTOREK - 05.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Na Stawach, Ostowa i Groblowa
2. Rybacka, Garncarska i Laurowa
3. Syreny, Czorsztyńska
4. Taksówkarzy i Fizylierów
5. Dusznicka (od 113) i Chłopska,
6. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Jęczmienna, Żeńców,
7. Przyległa, Czereśniowa

CZWARTEK - 07.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Bystra 7 - 56A
2. Bystra od końca do 68
3. Za Kuźnią
4. Komorowicka 336 B (od pierwszej klatki)
5. Burzliwa i Kustosza do 24A
6. Kwietniowa i Kustosza pozostała część

PIĄTEK - 08.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Lipowska, Świerkowicka i Królewska za „dwupasmówką”, Mazańcowicka od 57 do ronda
2. Mazańcowicka 126A - 103
3. Mazańcowicka 100A - 59
4. Pedagogiczna od 1, Mazańcowicka 52, 54, 58
5. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
6. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)

SOBOTA - 09.01.2016 r., od godz. 10.00:
1. Królewska od Katowickiej do spotkania z nast. kol.
2. Królewska od „dwupasmówki”, Mistrzowska i Książęca do spotkania z poprz. kol.
3. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
4. Dusznicka 1-47, Boczna
5. Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza i Braterska
6. Kaletnicza 4 - 23, Światowida, Szwoleżerów, Ułanów

NIEDZIELA - 10.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Kirasjerów 10 - 56
2. Kaletnicza 24 - 39
3. Kaletnicza 47 - 85
4. Dragonów 2 - 55

PONIEDZIAŁEK - 11.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Hałcnowska (parzyste od nr 8)
2. Hałcnowska (parzyste nr 162 - 96), Wernyhory
3. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
4. Hałcnowska (159 - 83) oraz Romańska i Odrowąża (od Hałcnowa)
5. Stażystów 38 A

WTOREK - 12.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Komorowicka 334 (od pierwszej klatki)
2. Komorowicka 334 (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
4. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
5. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
6. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)
7. Olimpijska 35 (od ostatniej klatki)

ŚRODA - 13.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
2. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
3. Daszyńskiego 101 (od początku)
4. Daszyńskiego 101 (od końca)

CZWARTEK - 14.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Stażystów 36 (od pierwszej)
2. Stażystów 36 (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)
4. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)

PIĄTEK - 15.01.2016 r., od godz. 14.30:
1. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
2. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 38
4. Olimpijska od początku do spotkania z nast. kol.
5. Olimpijska od końca do spotkania z poprz. kol.

SOBOTA - 16.01.2016 r., od godz. 10.00:
1. Drobna 1 - 16
2. Drobna 16A - 20
3. Czeladnicza (od końca)
4. Żeglarska, Trawiasta
adminźródło: komorowice.bielsko.pl

Komentarze