[ZDJĘCIA] Strażacka sala bankietowa nabiera kształtów

17 lipca 2017 2839

Kontynuowany jest remont sali bankietowej w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Komorowice Śląskie. Zamontowano już zupełnie nową instalację elektryczną wraz z dwoma klimatyzatorami.

Postępy prac w sali bankietowej OSP Komorowice Śląskie - 13.07.2017 • fot. komorowice.pl, 6 zdjęć


W 2016 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego w Komorowicach Śląskich zgłoszono tylko jeden projekt osiedlowy, który zakłada remont sali bankietowej w remizie przy ulicy Katowickiej. Projekt remontu sali bankietowej OSP Komorowice Śląskie zawiera w sobie kilka elementów: wymiana instalacji elektrycznej, wykonanie instalacji wentylacji, wykonanie sufitu podwieszanego, prace malarskie, wykonanie nowej posadzki, zakup wyposażenia wystroju wnętrza.

Ostatni remont w sali bankietowej był przeprowadzany końcem lat 70.


Remont sali rozpoczął się 1 czerwca. Niestety skala remontu jest tak duża, że środki z budżetu obywatelskiego pokryją tylko część kosztów związanych z remontem

- Dzięki pracy strażaków staramy się obniżyć nieprzewidziane koszty, które powstają przy remoncie starych instalacji ścian i podłogi. Wiemy, że przy tej skali remontu pieniędzy z budżetu obywatelskiego na pewno zabraknie, dlatego dużą różnice będziemy musieli pokryć z własnych środków OSP, aby zakończyć inwestycję pomyślnie. Mamy nadzieję że po remoncie sala w OSP Komorowicach Śląskich będzie wizytówką naszej dzielnicy - mówi Dariusz Wątroba, prezes OSP Komorowice Śląskie.

Sala służy mieszkańcom Komorowic Śląskich jako miejsce prowadzenia: spotkań z mieszkańcami, organizacji przyjęć, szkoleń strażaków, zebrań Rady Osiedla. Ostatni remont był przeprowadzany końcem lat 70.

Autorem projektu aranżacji wnętrza jest Łukasz Brandys.

fot. Brand'ys Design
admin

Komentarze